O nas

M.S. Dodatki Krawieckie to firma oparta na doświadczeniu i pasji tworzenia niepowtarzalnych wzorów modowych. Specjalizujemy się w produkcji rozmaitych dodatków: guziki, klamry, naszywki, etykiety skóropodobne, aplikacje skórzane i wiele innych.

Pragnąc odpowiedzieć na potrzeby polskich projektantów i producentów odzieży, podążamy  za najnowszymi trendami tworząc nowe techniki zdobienia. Wykonujemy trwałe uszlachetnienia dodatków, proponując jednocześnie nieograniczoną ilość wzorów i kolorów.

Jesteśmy importerem zarówno półproduktów , jak i szerokiej gamy gotowych dodatków krawieckich. Od lat rynek zachodni stanowi  źródło pomysłów i inspiracji, dlatego szczególną uwagę zwracamy na aktualne trendy, z uwzględnieniem włoskiego designe.

Zadowolenie klientów zdobywamy perfekcyjną realizacją zamówień według ich indywidualnych projektów i pomysłów. Jesteśmy do dyspozycji klientów na terenie całej Polski. Odwiedzamy swoich odbiorców w siedzibach firm doprecyzowując każdy szczegół  zamówienia.

Możecie nas spotkać na targach i największych imprezach modowych w Polsce. Jesteśmy tam dla Was.

Zapraszamy do współpracy nie tylko projektantów i producentów odzieży , ale również tych poszukujących niepowtarzalnych wzorów do wyrobu biżuterii, toreb, obuwia czy sztuki decoupage.

Serdecznie zapraszamy klientów detalicznych oraz sklepy pasmanteryjne do Świata Guzików, w którym znajdą Państwo bogatą  ofertę dodatków krawieckich w szerokiej gamie kolorystycznej.

Sprzedaż już od 1  sztuki.

Dodatki krawieckie